Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarAndroidWWE Mayhem › Andrid ve iOS İçin Amerikan Güreşi Oyunu

WWE Mayhem indir

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.16
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Reliance Big
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
WWE Mayhem
Doğukan
Son güncelleme: 25 Aralık 2017, Pazartesi
Andrid ve iOS İçin Amerikan Güreşi Oyunu

WWE Mayhem, American güreşi efsanesi kaldığı yerden en sevilen oyuncularıyla devam ediyor. The Rock, John Cena, Brock Lesnar ve diğer efsane güreşçiler bu mobil oyun ile birlikte size arkadaş oluyor.

Android ve iOS platformlara ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun için konsol kalitesinde en iyi mobil Amerikan Güreşi oyunu desek yalan söylemiş olmayız. The Rock, John Cena, Brock Lesnar gibi ilgili olan herkesin yakından tanıdığı tüm efsaneler bu oyunda. Bu efsaneler arasında takımımızı kurarak maçlara çıkacağız ve ringleri birbirine katacağız. Oyunu ister tek başınıza oynayabilir isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte olarak çok daha keyifli oynayabilirsiniz.

Oyunu hazırlayan Reliance Big Entertainment, WWE Mayhem oyununun grafiklerinin kalitesi, oynanış dinamikleri için çok iyi optimize yapmış diyebilirim. Orta sınıf telefon ve tabletlerde bile çok akıcı bir şekilde tabiri caizse kaymak gibi oynanabiliyor. En iyi Amerikan güreşi oyunu olarak daha önce size belirtmiştim. Herkes tarafından sevilen güreş şovlarını artık sizlerde yapabilirsiniz. Monday Night RAW, SmackDawn Live, Clash of Champions PPV gibi gerçek WWE canlı şovları sebi bekliyor. Haydi bakalım eşkiya çeteni oluştur ve rakiplerine ringleri dar eyle.

WWE Mayhem - Ekran Görüntüleri
WWE Mayhem
WWE Mayhem
WWE Mayhem
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..