Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Wormax.io
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidWormax.io indir - Android ve iOS İçin Çok Oyunculu Multiplayer Oyun

Wormax.io

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
0.3956
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Elyland
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Çok Oyunculu Multiplayer Oyun - Wormax.io, browser ve mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz bedava çok oyunculu multiplayer oyun.
Muhammed
Son güncelleme: 06 Aralık 2017, Çarşamba
Wormax.io
Wormax.io - 2
Wormax.io - 3

Wormax.io klasik yılan oyununun modernleştirilmiş hali olan Agario ile başlayan oyun türünde yepyeni ve heyecan dolu bir online yılan oyunu. Klasik yılan oyunun gelişmiş bir sürümü olan oyunda, duvarlar ve yılan kuyruğu yerine yılanınızı zevkle yemek isteyen yüzlerce kurnaz yılan bulunuyor.

Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz gibi Windows Pc cihazlarınız üzerinde web tarayıcınız ile oynayabilirsiniz. Oyundaki amacımız en az bizim kadar kurnaz ve hırslı olan rakiplerimizin karşısında hayatta kalmaya çalışmaktır. Bunun için öncelikle sizden büyük olan solucan ve yılanları tuzağa düşürüp onları oyun alanında yok etmektir. Dikkatli olun avlanıyorken av olmayın. Diğer yılanlara çarpmamaya çalışın, Sizi kuşatabilen kocaman yılanlara dikkat verin, savaş içine atlayarak başınızı kaybetmeyin ve her zaman dikkatli olun.

Haritayı dolaşırken çeşitli itemleri toplayın. Özel yetenekleri (hızlandırma, durma, görünmezlik) kullanarak rakiplerinize değişik türden hileler yaparak onları aldatabilirsiniz. Oyunda kazandığınız puanlar ile yılanınızın özelliklerini iyileştirebilirsiniz. İş yerinde, evde, okulda, ofisde tekbaşınıza veya arkadaşlarınızla beraber oynayın. Arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. bunun için arkadaşlarınıza özel link gönderin ve oyuna hemen başlayın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Wormax.io için Yapılan Yorumlar..
Wormax.io için Ahmet Efendi dedi ki; @ 07.12.2017
Oynamya değer oyunlardan bir tanesi