Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Bethesda Softworks
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Aksiyon-Macera Oyunu - Wolfenstein II: The New Colossus, Birinci şahıs nişancı oyunlarını sevenler için Aksiyon-macera oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 23 Kasım 2017, Perşembe
Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein II: The New Colossus - 2
Wolfenstein II: The New Colossus - 3

Wolfenstein II: The New Colossus, 2. dünya savaşını farklı bir bakış açısıyla irdeleyen harika bir başyapı oyun olarak gösteriliyor. 1.şahıs nişancı oyunlarını sevenler için kesinlikle oynamaya değer Aksiyon-macera oyunu diyebilirim.

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Wolfenstein II: The New Colossus için ücretsiz deneme sürümü Steam üzerinde yayınladı. Oyunda sadece single player modu olacağını belirten Bethesda Softworks, hikayeye verdiği önemi oyunu oynayanların hemen farkedeceğinin altını çizmeye devam ediyor. Aksiyon, hikaye sunumu ve sesleri ile büyülü bir oyun atmosferi sunmakta olan oyun, farklı zorluk dereceleriyle oynanabiliyor. En zor olan kısımda karşınızda multiplayer oyuncular varmış gibi oynayabiliyorsunuz.

Wolfenstein II: The New Colossus'ta Yıl 1961. Amerika. Nazi Generali Deathshead'e suikast geçici bir zafer havası yarattı, fakat Naziler dünya üzerinde mutlak egemenliklerini sürdürüyor. Adın BJ Blazkowicz, lakabın "Terror-Billy". Naziler'e kök söktüren, dünyanın son umudu Direniş örgütünün bir üyesisin. Amerika'ya dönüp gördüğün her Nazi'yi öldürmek ve ikinci Amerikan Devrimini ateşlemek için gereken silahlar ve cesaret sadece sende.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler