Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
WinToUSB
Ana SayfaProgramlarWinToUSB indir - USB Diske Windows Kurma Programı

WinToUSB

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri - 5.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.8
Boyut:
5.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Hasleo Software
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Programlar
USB Diske Windows Kurma Programı - WinToUSB ile birlikte Windows işletim sistemini USB diklerinize kurarak yanınızda taşıyabilirsiniz.
Doğukan
Son güncelleme: 17 Ekim 2017, Salı
WinToUSB
WinToUSB - 2
WinToUSB - 3

WinToUSB, USB belleklerinize Windows kurulumu yaparak Windows'u disk üzerinde çalıştırmanıza izin veren bir program.

Taşınabilir bellekten windows çalıştırma programı olarak adlandırabileceğimiz bu başarılı program ile birlikte USB bellekler üzerine Windows işletim sistemi kurarak USB diskler üzerinden Windows çalıştırma imkanına sahip olacaksınız. Windows 7, windows 8, windows 8.1 veya windows 10 gibi işletim sistemlerini kolaylıkla usb belleğinize kurabilir ve kullanabilirsiniz. İşletim sistemine ait ISO dosyası ya da DVD diskini kullanarak usb ile çalışan windows için sizlere gerekli olanlardır.

Artık bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak Windows'u başlatacak şekilde Windows USB'leri hazırlayabilir farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

WintoUsb kullanımı;
1. Yükleme medyasını seçin; WinToUSB'yi başlattığınızda araç, bir ISO dosyası veya disk seçmenizi isteyecek. Browse düğmesine basın ve ISO dosyasını/diski seçin; ardından yüklemek istediğiniz işletim sistemini seçin ve Next'e tıklayın.

2. Sabit diskinizi seçin; Şimdi sabit diski, sistem ve ön yükleme bölümlerini seçmeniz gerekiyor. USB sabit disklerde ilk bölümü sistem, ikinci bölümü ön yükleme olarak seçin. Sürücünüzün NTFS dosya sistemiyle biçimlendirildiğinden emin olun.

3. Yüklemeyi başlatın Next'e bastığınızda yükleme başlayacak. Bu işlem bizde yaklaşık yarım saat sürdü. Beklemeniz gereken süre, sabit diskinizin hızına göre değişecektir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler