Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
WinRAR
Ana SayfaProgramlarWinRAR indir - Türkçe Son Sürüm

WinRAR

Hemen İndir
Windows Tümü - 2.00 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.50
Boyut:
2.00 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Rarlab
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Programlar
Türkçe Son Sürüm - WinRAR, 32 ve 64 bit sürümlere sahip popüler dosya sıkıştırma programıdır.
Muhammed
Son güncelleme: 04 Eylül 2017, Pazartesi
WinRAR
WinRAR - 2
WinRAR - 3

WinRAR, bilgisayar kullanıcılarının haricinde zon zamanlarda Android gibi mobil kullanıcıların da en çok tercih ettiği dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programlarının en popüler olanıdır. RAR, ZIP benzeri dosyaları açma ve dosya sıkıştırma yapabilirsiniz.

Sıkıştırma ve onları açmak için bir programa ihtiyacın bulunuyorsa Winrar indir, gerisini düşünme. Windows PC ya da Android telefon tablet kullanıcısıysanız hiç tereddüz etmeden bu uygulamayı indirin ve cihazlarınızda bulundurun. Unutmayın: bir gün mutlaka size lazım olacaktır. Kurulumu son derece kolay olan programı ile dosya sıkıştırmak istediğinizde dosyaya sağ tuş tıklayarak (Arşive ekle) seçeneği ile kolayca sıkıştırabilir ve menüde bulunan diğer seçeneklerle sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

WinRAR her ne kadar ücretli kullanıma sahip olsada son kullanıcı için tamamen ücretsiz olarak bilgisayarlarında kullanabilmektedir. Türkçe dil desteği ve çok fazla sıkıştırma aracına yer vermesiyle en çok tercih edilen arşivleme programı olmuştur. Büyük boyuttaki dosyaları WinRAR ile sıkıştırabilir ve RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2 ve 7-Zip formatlarında olan dosyaları açabilirsiniz. İnternette sıkça kullanılmakta olan winrar part bölme ile dosya sıkıştırmak veya winrar part birleştirme ile açmakta çok kolaydır. Örneğin bilgisayarınızda bulunan 700Mb boyurtundaki bir film dosyasını istediğiniz gibi (4,5,6,7 v.s.) parçaya bölerek sıkıştırabilir dosya paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Veya 50 Mb bir PDF veya Word dosyanızı 5 parçaya bölerek mail üzerinden gönderebilirsiniz.

WinRAR Özellikleri:
- Her türlü dosyayı sıkıştırabilme,
- ZIP sıkıştırabilir veya açabilir,
- Dosya üzerine yorum ekleyebilme,
- 128-bit şifreleme
- Bir çok arşiv içerisindeki parametreleri aynı anda işleyebilme
- Büyük boyutlu dosyalar için sıkıştırma veya açabilme desteği.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler