Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Winamp
Ana SayfaMüzik ve Video › Winamp - Son Sürüm

Winamp

Şimdi İndir
Windows Tümü - 12.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.66
Boyut:
12.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Nulsoft
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Müzik ve Video
Bir zamanların kralı efsane müzik oynatıcısı Winamp'ın son sürümü.
Doğukan
Son güncelleme: 20 Ekim 2017, Cuma
Winamp
Winamp - 2
Winamp - 3

Winamp bilgisayar kullanıcıları tarafından yıllarca en çok kullanılan programlarının başında gelen, ses ve video dosyasını oynatarak onları zevkinize göre organize etmenize yarayan multimedya oynatıcısıdır.

Mp3 ses dosyası formatı ile birlikte Winamp'ta tüm dünyayı bir dönem etkisi altına almış ve MP3 oynatıcıların en popüleri olmuştu. PC dergilerini sırf bunun yeni sürümleri için alır hale gelmiştirk. Gelişen teknoloji ile beraber tarihin tozlu sayfalarına bırakılan bu efsane sevenleri tarafından hiç yalnız bırakılmadı ve bırakılmayacak. Alışkanlıklar kolay değişmiyir 98 yılında başlayan bu macera bakalım en son Windows desteği kesilene kadar devam edecek mi?

Kolay bir kullanıma sahip olan Winamp arayüzü ile hem müzik dinleyebilir hem de video izleyebilirsiniz. Winamp, 2013 yılına kadar geliştirilmiş bütün medya formatlarına destek verecek bir kodlama yapısına sahiptir. O yüzden hala neredeyse tüm ses ve görüntü dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatabilmektedir. Bizim gibi hastaları hele ki Classic görünüm hastaları bundan asla vazgeçmeyecek.

Not: 1990'lı yılların sonunda Pc sektöründe fırtına gibi esen ve olmazsa olmaz programlar arasında olan Winamp 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren resmi desteğine son verilmiştir. Windows 10 dahil tüm sistemlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Winamp indir : http://www.habule.com/winamp/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..