Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
WhatsApp Business (APK)
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidWhatsApp Business (APK) indir - Android İçin WhatsApp İşyeri Uygulaması

WhatsApp Business (APK)

Hemen İndir
Android - 43.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
43.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android
Üretici
WhatsApp
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin WhatsApp İşyeri Uygulaması - WhatsApp'ın işyerlerine yönelik geliştirdiği Resmi iş yeri uygulaması.
Muhammed
Son güncelleme: 10 Ekim 2017, Salı
WhatsApp Business (APK)
WhatsApp Business (APK) - 2
WhatsApp Business (APK) - 3

Whatsapp Business, işletmelere yönelik olarak hazırlanmış olan bu WhatsApp uygulaması. İnternet üzerinden alışveriş için ve şirket / firma çalışanlarının iş için kullanacağı yeni uygulama.

Artık gelişen teknoloji çağında işyerlerinin de vazgeçilmezi olan WhatsApp' ta tek hesap üzerinden hem kişisel hemde iş görüşmelerini ayırabileceksiniz. Şirket / firma sahibi ya da çalışansanız ve bir grubunuz varsa WhatsApp Business hesabına taşıyarak, İş ile özel hayatınızı birbirinden ayırabilirsiniz. Mesai bittiğinde gelen mesajın kaynağını bilebilir ve isterseniz sessiz' e alabilirsiniz.

Şirketlerin müşterileriyle e-posta yerine anlık olarak mesajlaşmasını sağlayacak olan WhatsApp Business, ayrıca müşterilerin şirket hakkında bazı bilgilere ulaşmasını da sağlayacak. Bunlar işletmenin adı, tanımı, e-posta adresi, internet sitesi gibi temel bilgiler oluyor.

WhatsApp Business nasıl kullanılır?
WhatsApp Business indirip yükledikten sonra Whatsapp ayarlar bölümünden profilinize girip ve sağ üst tarafta yer alan kalem simgesini tıklayıp yeni Whatsapp ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Burada şirketin / firmanın bilgileri, telefon numaraları, sektör adı, internet web site adı ve iletişim e-posta hesabı ekleyebiileceğiniz seçenekler bulunuyor.

NOT: Whatsapp Business hala test aşamasında olduğu için her kullanıcı faydalanamayabiliyor, siz yinede şansınızı denemek istiyorsanız sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler