Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Viridi
Ana SayfaOyunlarViridi indir - Android ve iOS İçin Rahatlatıcı Çiçek Büyütme Oyunu

Viridi

Hemen İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Ice Water Games
Editör Puanı:
Editör:
Dostindir
Habule.com Oyunlar
Android ve iOS İçin Rahatlatıcı Çiçek Büyütme Oyunu - Viridi rahatlatıcı oyunlar arasında yer alan harika bir çiçek yetiştiriciliği oyunu.
Dostindir
Son güncelleme: 14 Ekim 2017, Cumartesi
Viridi
Viridi - 2
Viridi - 3

Viridi, harika müzikleri ile sizi günün stresinden kurtarıp bambaşka bir aleme götürebilecek rahtlatıcı oyunlar arasında yer alan bir çiçek büyütme oyunu.

Android, iOS ve Windows PC cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu harika oyun, hikayesi ve müzikleri ile sizi büyülemeye aday. Gerçek zamanlı bir bitki similatörü olarak adlandırabileceğimiz oyunda, tıpkı gerçek hayattaki bitkileriniz ve kaktüslerinize yaptığınız gibi sulama,budama gibi işleri yapıyorsunuz. Eğer sulama kısmını gereğinden geç yaparsınız bitkiniz solabilir. Günde birkaç dakikalığına uğrayıp sanal bir saksıda sanal çiçeklerinizi yetiştirmeyi unutmayın. Aslında oyun ücretli bir oyun. Ama ilk olarak sizlere vermiş olduğu ücretsiz tohum ile birlikte uzun bir süre onunla oynayabiliyorsunuz.

Ayrıca sistem gereksinimlerinin oldukça düşük olan oyunu Windows XP yüklü bilgisayarlarınız da bile oynayabilmenize izin veriyor. Mobil cihazlarda oynanabilirliği sayesinde artık her zaman her yerde sanal bir hayvan yerine sanal bir bitkiniz olabiliyor.

Savaş oyunlarının verdiği bunalım havasından kurtulup, sakin bir fon müziği ile oynayabileceğiniz bir oyun olan Viridi'yi alternatif oynanabilecek oyunlar listenize almanızı öneriyorum

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler