Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Uzaydan Gelen Fırtına indir

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri - 1.28 Gb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1
Boyut:
1.28 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Sticky Studios
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Uzaydan Gelen Fırtına
Muhammed
Son güncelleme: 10 Ocak 2018, Çarşamba
Android ve iOS İçin Bulmaca Oyunu

Uzaydan Gelen Fırtına mobil cihazında oynayabileceğiniz zorlu bulmacaları ile bulmaca kategorisinde yer alan keyifli bir mobil oyun.

Android ve iOS platformları için hazırlanmış olan oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Dünyaya musallat olmuş beladan dünyayı kurtarmak için var gücünle çalışmalısın. Filmden uyarlanan oyunu tüm heyecanı ile oynayın. Dünya'nın senin yardımına ihtiyacı var. Oyunumuz aksiyonun, maceranın ve bulmacaların bir arada toplandığı heyecan verici bir oyun olmakla birlikte mobil cihazınızda sizlere sıkılmadan geçirebileceğiniz bir vakit sunuyor. Uzaydan Gelen Fırtına, oyunu ile sizde mobil cihazınızda keyifli vakit geçirin ve oyunda ki bulmacaların tadını çıkartın.

Birbirinden farklı mekanlarda ve karakterlerde dahil olabileceğiniz Uzaydan Gelen Fırtına'da tsunamiden, öldürücü soğuktan ve şimşek fırtınasından kurtulmaya çalışacaksınız. Bu afetten kaçarak ve felaket iklim çökünütüsünü önleyebilecek misin? Her zaman bir adım önde ol ve hayatta kal, bulmaca oyununu çöz. Dünya'yı korumak için iklim kontrol edilen uydular bir ağ tarafından sabote edildi. Felaket hava olayları tüm şehirleri yok ediyor.

Uzaydan Gelen Fırtına - Ekran Görüntüleri
Uzaydan Gelen Fırtına
Uzaydan Gelen Fırtına
Uzaydan Gelen Fırtına
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..