Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
UltraSurf
Ana Sayfaİnternet ProgramlarıUltraSurf indir - Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Programı

UltraSurf

Hemen İndir
Windows Tümü - 2.50 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
16.03
Boyut:
2.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
UltraReach
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com İnternet Programları
Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Programı - UltraSurf, yasaklanmış web sitelerine sorunsuz bir şekilde erişmenize izin veren yasaklı sitelere giriş programı.
Muhammed
Son güncelleme: 29 Temmuz 2017, Cumartesi
UltraSurf
UltraSurf - 2
UltraSurf - 3

UltraSurf, ulaşılmasına izin verilmeyen web sitelerine kolayca erişim sağlayabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı çok kolay bir engelli sitelere giriş programı olarak bildiğimiz programın son sürümü.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirdikten sonra ulaşamadığınız web siteleri bir tık ötenize geçiyor. Ayrıca internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak gezerek gizliliğinizi koruyabiliyorsunuz. İnternet üzerinde anonim olarak dolaşarak gizliliğinizi sağlayabilmeniz için IP adresinizi gizlemesi, tarayıcı geçmişini, çerezleri temizlemesi ve daha fazlasına sahiptir.

Uygulamayı çalıştırdıktan sonra tüm yasaklı sitelere girirebilir ve internette özgürce gezinmenizi sağlayabilirsiniz. Yasaklı ve engellenmiş sitelere giriş için kullanabileceğiniz Ultrasurf, dünya genelinde bu işi en iyi şekilde yapan başarılı programlar arasında gösteriliyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan UltraSurf'u ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek daha özgür gezintiler yapabilirsiniz.

NOT: UltraSurf programı erişimi engellenmiş sitelere bağlanırken yaptığı işlemler sırasında bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı uyarı verebilir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler