Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ultimate Parking Simulation
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidUltimate Parking Simulation indir - Android ve iOS Için Park Etme Oyunu

Ultimate Parking Simulation

Hemen İndir
Android 2.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.2
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici
underDOGS Gaming
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS Için Park Etme Oyunu - Ultimate Parking Simulation, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araç park etme simülasyon oyunudur.
Muhammed
Son güncelleme: 28 Ocak 2017, Cumartesi
Ultimate Parking Simulation
Ultimate Parking Simulation - 2
Ultimate Parking Simulation - 3

Ultimate Parking Simulator, harika grafiklerinin yanında kolay kontrol sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir araba park simülasyon oyunudur.

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda araç park etme yeteneklerinizi test ederek yeteneklerinizi ortaya koymaya çalışacaksınız. Farklı arabaları kullanarak gerçekten araç kullanıyor deneyim yaşayacaksınız. Sürüş becerilerinizi sergilemenize izin veren park etme simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkan Ultimate Parking Simulator'da zevkli ve eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. 16 farklı araba içerisinden dilediğiniz birisini seçerek gerçeğe yakın bir oyun keyfi çıkararak şehirin farklı bölgelerinde bulunan park yerlerine arabanızı park etmeye çalışarak tüm şehri baştan sona gezebiliyorsunuz.

Gerçek bir araba kullanıyor havası veren Ultimate Parking Simulator'da farklı hava şartlarında 100'den fazla bölümde zorlu görevlerin üstesinden gelebilmek için size verilen görev dahilindeki park bölgesine aracınızı en iyi şekilde park etmelisiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler