Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
TRT Zorlu Yarış
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroid › TRT Zorlu Yarış - Android ve iOS İçin Yarış Oyunu

TRT Zorlu Yarış

Şimdi İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
TRT
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
TRT Zorlu Yarış, içerisinde herhangi bir reklam bulunmayan mobil yarış oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 14 Haziran 2017, Çarşamba
TRT Zorlu Yarış
TRT Zorlu Yarış - 2
TRT Zorlu Yarış - 3

TRT Zorlu Yarış, 4 yaş ve üzeri çocuklara sıra dışı bir araba yarışı heyecanı sunmakta olan TRT çocuk oyunları arasında yer alan bir oyun. yapıyor. Tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak psikologları ve öğretmenler eşliğinde hazırlanmış olan oyunu gönül rahatlığı ile çocuklarınıza oynatabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazların haricinde iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza da ücretsiz olarak indirip çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Birçok araba, onlarca farklı modifiye seçeneği ve farklı yarış alanlarıyla Zorlu Yarış,​ çok özel bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Garajda tasarlanan arabalarla mümkün olduğu kadar ileri git, yol boyunca topladığın altınlarla yeni arabalar al ve arabaları modifiye et.

Zorlu Yarış'ta, gelişmiş modifiye seçenekleriyle, hem sıkılmadan oynayacaksın hem de doyasıya eğleneceksin​.​ Çocuklarınız ayrıca fiziksel, bilişsel ve zihinsel kazanımlar kazanarak eğlenirken öğrenebilecekler. Zorlu Yarış'ta çocuklar, birbirinden eğlenceli arabalarla ve birbirinden eğlenceli modifiye seçenekleriyle, zamana karşı zorlu bir yarış verirken, oyundaki sürprizlerle yarışın tadını çıkarıyor.

UNUTMAYIN
Tüm TRT çocuk oyunları çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Zorlu Yarış'tan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
TRT Zorlu Yarış indir : http://www.habule.com/trt-zorlu-yaris/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..