Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Trash Truck Simulator
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidTrash Truck Simulator indir - Android İçin Çöp Kamyonu Oyunu

Trash Truck Simulator

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
SkisoSoft
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Çöp Kamyonu Oyunu - Trash Truck Simulator, Çöp kamyonunu kullanarak mahallenin çöplerini toplamaya çalışın.
Muhammed
Son güncelleme: 13 Eylül 2017, Çarşamba
Trash Truck Simulator
Trash Truck Simulator - 2
Trash Truck Simulator - 3

Trash Truck Simulator, Çöp kamyonu ile çöp toplama oyunu olarak adlandırabileceğiz bu mobil oyun yüksek görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor.

Android platformu için hazırlanmış olan oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz çöp kamyonu simülasyonun'da şehrin çeşitli yerlerinde ilerleyerek çöp aracını kullanacak ve şehri çöplerden temizlemeye çalışacaksınız. Oyunda sürüş becerilerinizi göstereceğiniz gibi çok hızlı olmalı ve trafik kurallarına riayet etmelisiniz. Bu tür oyunlarda çok rastlamadığımız yüksek çözünürlüklü grafikleri ile gerçeğe çok yakın bir oyun keyfi sunmakta olan Trash Truck Simulator, komyonunuzu biriktirdiğiniz paralarla özelleştirmenize izin veriyor. Farklı araç kontrol özellikleri bulunan oyunu manuel başta olmak üzere diğer sürüş deneyimleri ile kontrol sağlayabilirsiniz.

Size verilen görevleri en hızlı ve kurallar çerçevesi içerisinde yerine getirmeye çalışacağınız oyunda, çöpleri toplayarak atık merkezlerine götürmeye çalışıyorken, trafikte farklı hava koşullarında aracınızı kullanıyorsunuz. Gelişmiş bir trafik sistemini de içerisinde barındırdığından gerçek bir trafikte, gerçek bir kamyon sürme deneyimi yaşadığınızı hissedeceksiniz.

Android cihazlarınıza Trash Truck Simulator oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler