Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarAndroidTopOnda › Android İçin Futbol Haberleri Uygulaması

TopOnda indir

Hemen İndir
Android 4.2 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.2.0
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.2 ve üzeri
Üretici
Mobiyol
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
TopOnda
Muhammed
Son güncelleme: 02 Kasım 2017, Perşembe
Android İçin Futbol Haberleri Uygulaması

TopOnda, Futbol severlere yönelik olarak hazırlanmış, Türkiye Futbol Süper Ligindeki tüm maçların tartışmalı pozisyonlarını ve hakem kararlarını oylayabileceğiniz bir platform.

Android ve iOS platformları için hazırlanmış olan bu platfform, Mobiyol Bilgi Teknolojileri firmasının mobil uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Futbol oyunu ile ilgili büyük bir boşluğu doldurmak amacıyla yola koyulan ekip TopOnda adlı uygulama için 5 ay gibi bir zaman harcadıklatını belirtiyor. iOS hem de Android platformlarında mevcut durumda olan TopOnda, 13 kişilik bir ekip tarafından yoluna devam etmeye çalışıyor.

Futbol maçlarındaki tartışmalı pozisyonlarda hakemlerin takımınızın lehine veya aleyhine vermiş olduğu kararların, oylayarak takımınıza destek olabilirsiniz. Ayrıca uygulama için puan toplayarak bazı güzel ödül kazanmanın da keyfini çıkarabilşiyorsunuz. TopOnda, bugüne kadar karşımıza çıkan futbol odaklı uygulamalara göre çok daha sıradışı olma özelliği sayesinde kısa sürede çok fazla kullanıcı tarafından sevileceğiniz umuyoruz.

Oylama özelliğinin yanı sıra kullanıcıların fotoğraf ve videolar yükleyebildikleri bir galeri kısmı da bulunan uygulama ile kaöçırdığınız tüm poziyonları tekrar, tekrar izleyebiliyorsunuz.

TopOnda - Ekran Görüntüleri
TopOnda
TopOnda
TopOnda
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..