Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Top Eleven Football Manager
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroid › Top Eleven Football Manager - Futbol Menajerlik Oyunu

Top Eleven Football Manager

Şimdi İndir
Android 2.3 ve üzeri - 48.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.0.6
Boyut:
48.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici
Nordeus LLC
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Top Eleven oyununda kendi futbol takımınızı kurup yönetebileceğiniz ücretsiz bir menejerlik oyunudur.
Muhammed
Son güncelleme: 29 Mayıs 2015, Cuma
Top Eleven Football Manager
Top Eleven Football Manager - 2
Top Eleven Football Manager - 3

En popüler online futbol menajerliği oyunu olanTop Eleven Football Managerşimdiye kadar yapılan en büyük güncellemeyle size muhteşem deneyimler yaşatacak.100 milyonu aşan oyuncusuyla gerçek futbol menajerliği deneyimleri sunuyor. Ücretsiz olarak Facebook üzerinden oynanapopüler menejerlik oyunu Top Eleven'ı Android ve iPhone'da da oynayabilirsiniz.

Oyun kendi takımınızı oluşturup yönettiğiniz ve aynı zamanda milyonlarca oyuncunun oynadığı en popüler oyunlardan biridir.Bütün maçlar canlı. Gerçek menajer gibi maç sırasında taktik verebilir ve değişiklikler yapabilirsin! Burada herşey sana bağlı ve ayrıca arkadaşlarına karşı dostluk maçlarıyla meydan okuyabilirsin ve kimin daha iyi olduğunu onlara gösterebilirsiniz.


Kariyerin menajer olarak burada başlıyor. Kendi klubünü oluştur ve milyonlarca futbol menajerimizden biri ol. Top Eleven'a, online olarak en çok oynanan futbol menajerliği oyununa hoş geldiniz. Kendi klübünde bütün kontrol sadece senin elinde! Taktikler ver, stadyumunun nasıl olacağına planla, sponsor sözleşmeleri imzala, oyuncu al-sat ve kupa kazan. Herşey senin elinde! Nasıl menajer olunduğunu öğren!

Oyuna Çırak olarak başlıyoruz.14 takımın olduğu bir ligde maçlarınızı yaparak ilk 7'ye girerseniz bir üst tura çıkıyorsunuz. İlk 4'e girenler ise bir üst tura ve Şampiyonlar Ligine çıkıyor.Top Eleven'nin en heycanli noktalarından biride arkadaşlarınla beraber oynamak.Arkadaşlarına karşı meydan oku. Maçları canlı izle, değişiklikler yap, futbolculara maç sırasında emirler ver ve gör kim daha iyi antrenör.

Top Eleven Oyun içerisinde üç farklı kategori bulunmakta. Bunlar; Lig, Şampiyonlar Ligi ve Turnuva olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca isterseniz arkadaşlarınızla dostluk maçları yapabilirsiniz.

Android cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında, Facebook ile masaüstü bilgisayarlarda oynanabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Top Eleven Football Manager indir : http://www.habule.com/top-eleven-football-manager/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..