Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Tomb Raider 2
Ana SayfaOyunlarTomb Raider 2 indir - Tomb Raider The Dagger of Xian

Tomb Raider 2

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri - 1.80 Gb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0
Boyut:
1.80 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Nicobass
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Tomb Raider The Dagger of Xian - Tomb Raider The Dagger of Xian, tom raider hayranları tarafından geliştirilen klasik olmuş bir oyun.
Muhammed
Son güncelleme: 04 Eylül 2017, Pazartesi
Tomb Raider 2
Tomb Raider 2 - 2
Tomb Raider 2 - 3

Tomb Raider The Dagger of Xian, bağımsız bir grup oyun sever tarafından hazırlanmış Tomb Raider 2 oyunu. Tomb Raider video oyun serisinin ikinci oyununun asıl adı Dagger of Xian'dır.

Tom Raider hayranı oyun geliştiricisi Nicobass ve ekibi tarafından Unreal Engine 4 oyun motoru ile hazırlanmış olan Tom Raider 2 oyunu artık çok daha güzel grafiklere ve oynanışa sahip olarak karşımıza çıkıyor. Tomb Raider 2 oyunu ile birlikte efsanevi oyun karakteri Lara Croft ile yeniden ve çok daha gerçekçi grafiklere sahip maceralar bizi bekliyor. Bu kült oyunlar arasında yerini almış olan seride Lara Croft'un görevi eski Çin ordusuna ait Dagger of Xian adında bir hançeri bulup ele geçirmektir. Hançeri bulmak için Çin Seddi, Venedik, Londra gibi değişik yerlerde görevler yerine getirecektir.

Oyunda güzel kagramanımız Lara ile çeşitli aksiyon hareketleri yapabiliyoruz. Hareketlere alıştıktan sonra Lara'nın nerelere tırmanabileceği hangi objeleri itebileceği nerelerden düşerse öleceği suda ne kadar kalırsa boğulacağı gibi detaylara da oyunu oynadıkça alışıyorsunuz

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler