Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Tapusor indir

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.2.1
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
TUVİMER
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
Habule.com Mobil Uygulamalar
Tapusor
Eylül
Son güncelleme: 10 Ocak 2018, Çarşamba
Android ve iOS İçin Gayrimenkul Sorgulama Uygulaması

TAPUSOR, Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) AR-GE ekibi tarafından geliştirilen bir online gayrimenkul karar destek sistemi.

TUVİMER tarafından yeni bir gayrimenkul bilgi sistemi. Yıldız Teknik Üniversitesi, İkitelli Teknopark'ta faaliyetlerini sürdüren Türkiye Veri İşleme Merkezi tamamen bilimsel, güncel ve veriye dayalı analizlerde bulunmaktadır. Harita üzerinden belirli bi alanı seçerek, o bölgenin arsa/işyeri/konut segmentlerinde ortalama metrekare fiyatlarını hızlıca öğreni.

Android ve iOS platformları için hazırlanmış olan uygulama ile gayrimenkulunüzün değerini hızlıca öğrenin. Gayrimenkul almadan ya da satmadan önce çevredeki benzer arsa arazi yada konutların fiyatlarını öğrenip karşılaştırabilir, yapının kaçak yada ruhsatlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Gayrimenkul sektöründeki tecrübesi ve yönettiği big-data havuzu ile fark ıluşturmayı başaran Tapusor, bünyesinde barındırdığı dataları liyakat sahibi uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yorumlayarak tapusor.com üzerinden kullanıcılara açıyor.

Arsa, ev, arazi, toprak gibi gayrimenkulleri satın almadan önce TUVİMER'in havuzunda toplanan bilgiler nezdinde malvarlığının resmiyeti ve aynı zamanda ortalama fiyatı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan destek sistemidir.

Tapusor - Ekran Görüntüleri
Tapusor
Tapusor
Tapusor
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..