Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarAndroidTambu Klavye › Android ve iOS İçin Türkçe Klavye Uygulaması

Tambu Klavye indir

Hemen İndir
Android 4.4 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1.1
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Üretici
Argela
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Tambu Klavye
Muhammed
Son güncelleme: 12 Kasım 2017, Pazar
Tamamen yerli klavye Tambu, Türkiye'nin yeni klavyesi

Tambu Klavye, tamamen kendinize göre özelleştirebileceğiniz yerli yapım klavye uygulaması. Türkiye'ye özel çıkartma ve temaların içerisinde yer aldığı uygulamayı diğer klavye uygulamalarına alternatif olarak kullanabilirsiniz.

Android ve iOS platformlarına ücretsiz oalrak indirip kullanabileceğiniz klavye uygulaması Tambu Klavye, sevdiğimiz bildiğimiz karakterlerden oluşmuş özel çıkartmalar (sticker'lar) ile cep telefonlarımızı çok daha eğlenceli hale getiriyor. Türk Telekom imzasını taşıyan bu eğlenceli mobil platform içerisindeki çıkartmalar, arkaplanlar, temalar Türk kültüründen izler taşıyor.

Yüksek kalitede çıkartmalar arasında ne görmek istiyorsunuz? Simit, sucuklu sahanda yumurta, çay, davul, nazar boncuğu, dansöz, Cami, Türk kahvesi, güreş, Hacivat ve Karagöz, kemençe, darbuka, zurna, tesbih, dantelli televizyon, alaturka tuvalet, lokum, döner, karpuz ve peynir, hamsi, pide, menemen ve bize özgü olan pek çok hareketli çıkartma. Ayrıca o anki durtumunuza uygun atasözleri sizi bekliyor. Türkiye'ye özel hareketli çıkartmalar ve GIF'ler ile arkadaşlarına karşı kendini en güzel şekilde ifade et.

F ve Q klavyeye sahip Tambu, Terlik fırlatan anne gibi pek çok bize özgü Gif animasyonunun yanı sıra atasözleri kataloğu, çeviri, konuş-yaz, kişisel sözlük ve hareketli çıkartmalar içermekte.

Tambu Klavye - Ekran Görüntüleri
Tambu Klavye
Tambu Klavye
Tambu Klavye
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..