Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Süper Slime Saldırısı
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidSüper Slime Saldırısı indir - Android İçin Slime Oyunu

Süper Slime Saldırısı

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri - 49.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 3.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
3.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.3
Boyut:
49.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Cartoon Network
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Slime Oyunu - Süper Slime Saldırısı, Kaliteli grafikleri, süper oynanışı ve Türkçe seslendirmesiyle çok seveceğiniz mobil macera oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 27 Eylül 2017, Çarşamba
Süper Slime Saldırısı
Süper Slime Saldırısı - 2
Süper Slime Saldırısı - 3

Süper Slime Saldırısı, Cartoon Network'ta yer alan sevimli karakterlerin yer aldığı heyecanlı bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklar tarafından çok sevilen bu karakterlerle birlikte Türkçe seslendirmeli bir maceranın içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Android'li telefon ve tablet cihazları için hazırlanmış olan oyunda, Gumball Dünyası'ndan 30 muhteşem karakterin kilidini açmalısın, Bu karakterler arasında çok seveceğin Gumball, Darwin, Anais, Muz Joe, Carrie, Penny, Ocho, Tobias ve daha nicesi bulunuyor. Slime kaplı aşırı çılgın engellerle dolu bir platform içerisinde, yeşil canavarlara bulaşmadan oyunu tamamlayarak bir sonraki bölüme geçmeye çalışacaksın. Ancak ilk başlarda kolay lokma olan bölümler gittikçe zorlaşıyor. Tamamen türkçe seslendirme ve arayüze sahip oyunda tırmanarak ilerlemen gerekiyor. Dikenlerden, lazerlerden, buz ve lav bombardımanından kaçarken tırmanabildiğin kadar yükseğe tırman.

Özel bölüm takviyeleri, bonus jetonlar, kalkan balonu ve güçlü yumruk kazanabileceğiniz Süper Slime Saldırısı'da, ayrıca 30'dan fazla özel yol sayesinde tırmanışına farklı maceralar katabiliyorsun.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler