Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Sunshine
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidSunshine indir - Android ve iOS Arası Dosya Transfer Uygulaması

Sunshine

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.6.0050
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
SPIKA INC.
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS Arası Dosya Transfer Uygulaması - Sunshine, Android ve iOS arasındaki büyük boyutlu dosyaları hızlı ve sorunsuz olarak diğer platformlara aktarın.
Muhammed
Son güncelleme: 17 Ekim 2017, Salı
Sunshine
Sunshine - 2
Sunshine - 3

Sunshine, Android ve iOS cihazlar arasında dosya aktarmı yapma uygulaması olarak adlandırabilirz. Aslında çok daha fazla üstün özelliğe sahip bu uygulama sayesinde ister Windows PC isterseniz de mobil cihazlarınız arasında dilediğiniz gibi dosya transfer işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Android telefonunuzdan İphone ve ya iPad cihazlara film, video, müzik aktarımı yapabileceğiniz gibi Windows PC cihazları arasında da dilediğiniz gibi özgürce transfer işlemi sağlayabiliyorsunuz. Büyük boyutlu dosyaların transferi her zaman sorunlu olmuştur. Ama Sunshine ile bu işlem çok kolay oluyor. Cihazları birbirlerine bağladıktan sonra fotoğrafları, müzikleri ve altyazılı videoları anında paylaşabiliyorsunuz.

Telefonunuzun depolama alanı dolduğu için resimlerinizi, videolarınızı ya da müziklerinizi PC'nize mi aktarmanız gerekiyor? Sadece dosyaları seçin ve göndere basın. Karşıya yükleme YAPILMAKSIZIN hızlı bir şekilde transfer işlemi sağlayın. Dosya boyutlarında, sayısında ve türünde sınırlama olmayan uyguulama ile Doc, mp3, mov, pdf, psd, ai, zip ve daha fazla dosya türünü hızlıca aktarın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler