Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Sumo Wrestling Revolution 2017
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidSumo Wrestling Revolution 2017 indir - Android İçin Sumo Güreşi Oyunu

Sumo Wrestling Revolution 2017

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.3
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Fighting Arena
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Sumo Güreşi Oyunu - Sumo Wrestling Revolution 2017, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz sumo güreşi oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 16 Ağustos 2017, Çarşamba
Sumo Wrestling Revolution 2017
Sumo Wrestling Revolution 2017 - 2
Sumo Wrestling Revolution 2017 - 3

Sumo Wrestling Revolution 2017, tombilik yapıları ve eğlenceli donlarıyla izleyicilerin ilgisini çeken mobil sumo güreşi oyunu.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sumo güreşi oyunu olan Sumo Wrestling Revolution 2017, kaliteli grafikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bizim ülkemizde çok ilgi görmüyor olsa da uzak doğulu çekik gözlü vatandaşların milli sporları arasında olan oyunu telefon ve tablet cihazlarınızda akıcı bir şekilde oynayarak eğlenin. Oyunda dünyanın çeşitli yerlerindeki Sumo oyunu meraklılarına karşı acımasız bir mücadelenin içerisine giriyoruz. Çıkacağımız maçları kazanarak çok daha güçlü sumocu karakterleri alabiliyoruz.

Bir uzak doğu oyunu havası içerisinde olduğundan oyunda fantastik oynanış ön plana çıkıyor. Tombik sumoculardan beklenmeyen çeviklik ve hareketleri oyunda çok kolay bir şekilde sumocu karakterimize yaptırabiliyoruz. Örneğin; uçan tekme, döner tekme, zıplama gibi oldukça zor hareketleri karakterimizle birlikte kolayca yerine getirebiliyoruz. Ekranın sağ tarafında bulunan buton aracılığıyla karakterimize değişik hareketler yaptırabiliyoruz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..