Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Spintires: MudRunner
Ana SayfaOyunlarSpintires: MudRunner indir - Kamyon Simülaörü

Spintires: MudRunner

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Saber Interactive
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Kamyon Simülaörü - Spintires: MudRunner, büyük araçları kullanmayı sevenlere yönelik hazırlanmış gerçekçi bir simülasyon oyunudur.
Muhammed
Son güncelleme: 22 Ağustos 2017, Salı
Spintires: MudRunner
Spintires: MudRunner - 2
Spintires: MudRunner - 3

Spintires: MudRunner, Gerçekçi ve bir o kadar zor bir sümülasyon oyunu mu oynamak istiyorsunuz o zaman hiç tereddüt etmeden oynamanızı önerebileceğim bir kamyon simülatörü.

Sibirya'nın zorlu doğa şartları altında oynamaya çalışacağınız Spintires: MudRunner oyunu kamyon, jip ve çeşitli iş makinelerini kullanarak zorlu doğa şartlarına karşı araçlarınızla vereceğiniz gerçek bir maceraya sizi davet etmektedir. Rus yazılımcu Pavel Zagrebelnyy‘nin tek başına geliştirdiği ve Oovee tarafından dağıtılan oyun Haziran 2014'te piyasaya çıkarak simülasyon oyunları seven oyuncular tarafından tam not almıştı. İlk oyuna göre grafik ve haritalarıyla kapsamlı bir yükseltmeye girmiş olan yeni oyunda 9 yeni özel harita, 13 yeni araç, yeni Challenge modu, 19 güçlü arazi aracı ve pek çok oyun yenilik oyuncusunu bekliyor.

Kayalıklarda ve kaygan zeminlerde çamura saplanmış araçları çekecek, ormancılık yapacak ve zorlu Sibirya doğa şartlarında ayakta kalmaya çalışacağız. Unutmayın bu hiç kolay olmayacak uzun soluklu macera bizi bekliyor. SPINTIRES oyunundan alışık olduğumuz yüksek gerçekçilik seviyesini bir üst kademeye daha taşımayı başarmış olan yapımcıların yüzünü Spintires: MudRunner sevindireceği şimdiden kesin gibi duruyor.

Eğer sizlerde simülasyon türündeki oyunlara ilgi duyuyorsanız kesinlikle oynayacağınız oyunlar arasında ilk 5 oyun arasına bu oyunu almalısınız.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..