Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Son Korsan
Ana SayfaOyunlarSon Korsan indir - Türk Yapımı Korsanlık Oyunu

Son Korsan

Hemen İndir
Windows Tümü - 10.50 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
10.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Consala Games
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Türk Yapımı Korsanlık Oyunu - Son Korsan, Türk yapımı online olarak oynanabilen bir korsan oyunudur.
Muhammed
Son güncelleme: 21 Eylül 2017, Perşembe
Son Korsan
Son Korsan - 2
Son Korsan - 3

Son Korsan, %100 Türk yapımı MMO korsanlık oyunu.

Android ve iOS mobil platformlar üzerinde de oynanabilen bu oyunda amacımız, küçük bir tekne ile başlayacağımız krsanlık serüvenimizi profesyonel korsana dönüştürmye çalışmaktır. Osmanlı gemilerinden ve kültüründen izler taşıyan ve gerçek tarihi olayları yaşayacağınız Son Korsan'da İstanbul'u yeniden düşman elinden kurtaracak ve İstanbul Fethi'nin yeniden gerçekleştirilerek gemilerin karadan yürütütebileceksiniz. Barbaros Hayrettin Paşa, Kanuni Sultan Süleyman gibi tarihe yön vermiş kişilerle birlikte hareket edebileceksiniz. 5 vs 5 PvP modunda rakiplerinizle kozlarınızı paylaşmayı, ölüm haritasında diğer rakiplerle savaşaın.

Geminizi gelişmiş toplarla, elit güllelerle ve en iyi mürettebatla donatarak, adalara seferler düzenleyerek bu adaları kontrol altına alın. Bir filo kurarak veya mevcut bir filoya katılarak kendi güçlü ordunuzu oluşturarak denizlerdeki diğer varlıklara korku salın. Birlikte adaları fethedebilir ve çok güçlü bir alyans haline gelebilirsiniz. Büyük denizlerin hakimi siz olun.

Son Korsan'da para birimi olarak Elmas kullanılmaktadır. Elmasla geminizde genişletmeler yapabilir, savaşlarda size yardımcı olması için elit top ve gülle ve nitelikli korsanlar ve silahlar alabilirsiniz. Online olarak oynanabilen korsanlık oyunu, sizlere gerçek bir korsalık deneyimi yaşatabilecek türdendir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler