Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Soccer Manager Arena
Ana SayfaOyunlar › Soccer Manager Arena - Ücretsiz Futbol Oyunu

Soccer Manager Arena

Şimdi İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Soccer Manager Ltd
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Soccer Manager Arena, bilgisayarınızda online olarak oynayabileceğiniz Türkçe içeriğe sahip bir futbol oyunudur.
Muhammed
Son güncelleme: 14 Haziran 2017, Çarşamba
Soccer Manager Arena
Soccer Manager Arena - 2
Soccer Manager Arena - 3

Soccer Manager Arena, oyun kartlarıyla oynanan eğlenceli online futbol oyunu. Gerçek zamanlı maçlarda Arena'da rajiplerinize sahayı dar etmeye çalışın.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunumuz da menajerlik oyunu ve kart oyununu birleştirerek ortaya çok güzel bir futbol şöleni ziyafeti sunmuşlar. 106 farklı oyuncu kartları toplayarak gücünüzü arttırın ve Arenada namağlup bir menajer olun. Oyuncularınızı gerçek-zamanlı maçlarda değişik rakiplere veya arkadaşlarınıza karşı kullanın ve Şampiyon olmak için yeteneklerinizi geliştirin.

Soccer Manager Arena'da kart toplayıp en güçlü takımı oluşturmaya çalışacağız. İlk olarak destemizi oluşturarak oyuna başlayacağız. Destemizi oluşturduktan sonra da maçlara gerçek zamanlı olarak katılacak ve gol pozisyonunda şut atıp sayı almamız gerekiyor. Yoksa rakip sayı alıyor bizim boynumuz küçük Emrah gibi kalıyor. Maç kazandıkca, ödül kazanacaksınız ve buda sizin kademenizi yükseltmenizi sağlayacaktır. Yeni seviyeler açmanız, sizin farklı ikonik şehirlerdeki Arenalarda oynamanızı ve yeni oyuncular bulmanızı sağlar.

Stratejinizi çok iyi belirlemelisiniz.
Güçlü bir desteye sahip olmak için kesinlikle bir strateji içerisinde olmanız gerekiyor. Maçları kazandıran kartları nasıl bir şekilde kullanmanıyı bilmekdir. Her oyuncu kartı kendine ait bir takım niteliğe ve en fazla iki özel yeteneğe sahiptir. 4 farklı oluşumdan seçiniz. Buda, her oyunda farklı strateji seçebilmeniz anlamına gelir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Soccer Manager Arena indir : http://www.habule.com/soccer-manager-arena/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..