Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Six-Guns: Gang Showdown
Ana SayfaOyunlar › Six-Guns: Gang Showdown - Kovboy Oyunu

Six-Guns: Gang Showdown

Şimdi İndir
Windows 8.1 ve üzeri - 459.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
459.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 8.1 ve üzeri
Üretici
Gameloft
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Oyunlar
Six-Guns: Gang Showdown, pc ve mobil için en iyi kovboy oyunu.
Doğukan
Son güncelleme: 04 Ekim 2017, Çarşamba
Six-Guns: Gang Showdown
Six-Guns: Gang Showdown - 2
Six-Guns: Gang Showdown - 3

Six Guns kaliteli grafikleri ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış bir vahşi batı oyunu. Kaliteli oyunları ile birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Gameloft, imzası taşıyan oyunda bir kovboy olarak vahşi batıyı haydut çetelerinden temizlemeniz gerekiyor.

Android, iOS ve PC cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu eşsiz yapım kovboy oyununu çevrimiçi veya çevirimdışı oynayabilirsiniz. Kovboylar ve haydutların kol gezdiği oyunda at yarıştırabilir, soyguncuları yakalayabilir, düşmanlarınız ile savaşabilirsiniz. Oyunda hedef vurabileceğiniz 40+ görev, 19 farklı silah ve 8 farklı at bulunuyor. Hikaye ve aksiyonun içinde tamamen kaybolurken keşfetmen gereken olaylar, gizemler ve zorluklarla dolu Arizona ve Oregon bölgelerinde kurulan açık bir dünyada özgürce dolaş. Ama bu toprakların güzelliği seni kandırmasın. Kanun kaçakları, vampirler ve daha birçok doğa dışı düşman gölgelerde saklanıyor.

Oyunda kovboy olduğumuz için ilk önce atımıza atlayıp deh deh düldül dememiz gerekiyor. Sonrasında ise Arizona ve Oregon eyaletlerini altını üstüne getirerek vampir ve kurt adam avına çıkıyoruz. Oldukça büyük bir açık dünyaya sahip oyunda bu bölgeleri herhangi bir sınırlama olmadan keşfedebiliyoruz.

Six-Guns oyunu ile Windows 8 cihazlarınızda, Android (Telefon ve tabletlerinizde), iOS (iPhone ve iPad) ve Windows Phone 8 yüklü cihazlarınızda vahşi batının en hızlı kovboyu olabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Six-Guns: Gang Showdown indir : http://www.habule.com/six-guns/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..