Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Sevgilim Olur Musun
Ana SayfaOyunlarSevgilim Olur Musun indir - Yerli Yapım Komedi Oyunu

Sevgilim Olur Musun

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Proximity Games
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Yerli Yapım Komedi Oyunu - Sevgilim Olur Musun, Toplum düzenini bozmaya çalışan TV programlarını Ti ye almayı başarmış yerli yapım bir tür komedi oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 17 Eylül 2017, Pazar
Sevgilim Olur Musun
Sevgilim Olur Musun - 2
Sevgilim Olur Musun - 3

Sevgilim Olur musun?, çığrından çıkan TV yayın programlarını trollemeyi başarmış komedi oyunu olarak açıklanabilir. Biri Bizi Gözetliyor ve Gelinim Olurmusun adlı yapmacık TV komedileri nden :) esinlenerek tasarlanmış olan oyun, onların çığrından çıkan hayal dünyalarından çok daha fazlasını sunuyor.

Proximity Games tarafından toplumun kan kaybeden yaralarına dikkat çekmek üzere hazırlanmış olan Sevgilim Olur Musun?, 25 Eylül 2017 tarihinde Steam üzerinden ücretsiz şekilde indirilebilecek. 24 saat kameralarla gözetlenen eve gir ve birileriyle sevgili olmaya çalış. Diğer yarışmacılarla sohbet et, espri yap, iltifat et, laf sok, hakaret et, nasıl istersen öyle konuş. Aşk, ihtiras, entrika, yalan, dolan, komedi, herşey burada. Haftanın sonunda birinci olmak için ne gerekiyorsa yap. Birinci olan yarışmacı, son iki yarışmacıdan birini evden gönderme hakkına sahip olur.

Hafta sonunda birinci olabilmek için mümkün olduğunca pozitif reyting kazanmaya çalışın. Oyun başında sizi sevmeyen biri oyun sonunda size aşık olabilir yada yapay zekanın kontrol ettiği iki yarışmacının arasını çevireceğiniz entrikalarla bozabilirsiniz. Kısaca tam bir TV eğlencesi yaşayabileceğiniz oyunda Argo kelimeler ve küfürler oyunun tam bir trollük üzerine kurulu olduğunun kanıtı diyebiliriz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler