Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Senin Hikayen
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroid › Senin Hikayen - Android ve iOS İçin Hikaye Tabanlı Oyun

Senin Hikayen

Şimdi İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1.6
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Ballkaya Adventures
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Senin Hikayen - Hayvanat Bahçesi Macerası çocuklara yönelik olarak hazırlanmış eğitici bir mobil oyun.
Muhammed
Son güncelleme: 07 Kasım 2017, Salı
Senin Hikayen
Senin Hikayen - 2
Senin Hikayen - 3

Senin Hikayen - Hayvanat Bahçesi Macerası, çocuklara yönelik hazırlanmış oldukça başarılı hikaye tabanlı mobil oyun. Senin Hikayen, çocuklara kendi hikayelerine oluşturmalarına izin veriyor.

Android ve iOS platformları için hazırlanmış olan uygulamayı ücretsiz olarak indirip, hayvanat bahçesine bir okul gezisine çıkıyorsunuz ve başına gelmeyen kalmıyor. Bu macerada hiç tanımadığın hayvanları öğrenebilir, tarih öncesi canavarlarla tanışabilirsin. Uğur Atmaca tarafından geliştirilen Senin Hikayen - Hayvanat Bahçesi Macerası oyununun hikaye yazma kısmı 3, geliştirme kısmı ise yaklaşık 1 ay sürede ortaya çıkarılmış.

Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak adına geliştirilen Senin Hikayen, sayfa sonunda sizlere sunacak olduğu seçeneklere göre hikayeye yön verebiliyorsunuz. Hayatta verdiğiniz kararların sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz. Bazen doğru sandığınız kararlar iyi bir sonla bitmezken, hatalı gibi görünen kararlar muhteşem olayların başlangıcı olabilir. Her maceranın sonunda başa dönüp kararlarını değiştirebilirsin. Unutma onlarca farklı son seni bekliyor. Tüm sonlara ücretsiz ulaşabilir, beğendiğin sonları sevdiklerinle paylaşabilirsin.

99 sayfalık bir hikayeden oluşan bu oyunda, 25 farklı hikaye sonu bulunuyor. Kendi maceranı seç türünün ülkemizde yayınlanmış ilk oyunu diyebiliriz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Senin Hikayen indir : http://www.habule.com/senin-hikayen/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..