Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Samsung Keyboard
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidSamsung Keyboard indir - Android İçin Samsung Klavye Uygulaması

Samsung Keyboard

Hemen İndir
Android Cihaza göre değişir -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.0.21.26
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android Cihaza göre değişir
Üretici
Samsung
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Samsung Klavye Uygulaması - Samsung Keyboard, Türkçe dil desteğine tam olarak hakim olan Android telefon ve tabletiniz için Türkçe klavye uygulaması.
Muhammed
Son güncelleme: 10 Ağustos 2017, Perşembe
Samsung Keyboard
Samsung Keyboard - 2
Samsung Keyboard - 3

Samsung Keyboard, Android sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz samsung klavye uygulaması.

Mobil cihazlarınızı farklı kılabilme özelliğine sahip Samsung yazılımlarının en önemlisi olan klavye uygulaması artık pek çok Android telefon ve tablet cihazlarda kullanılabiliyor. Türkçe dil desteğine sahip olan bu başarılı klavye uygulaması yazı yazmanızı önemli ölçüde kolaylaştıravaktır. Uzun süredir sadece Samsung, telefon ve tablet kullanıcıları tarafından kullanılabilen uygulama Google Play Store'da pek çok marka Android'li cihazlara hizmet vermeye başladı.

Gelişmiş algoritması sayesinde siz yazdıkça sizi tanıyan ve kelimelerinizi hafızasına alarak, gelecek kelimede size öneride bulunarak yazma hızınızda büyük bir artış meydana getirmesiyle bilinen Samsung Klavye, ses girişi, emoji, tek elle giriş modu, klavye ayarları, semboller, el yazısı tanıma gibi pek çok üstün özelliği de bünyesinde barındırmaktadır.

Telefon ya da tabletinizin standart klavyesinden sıkılıp alternatif arayışına girdiyseniz hiç tereddüt etmeden Samsung Keyboard, uygulamasını ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler