Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
RollerCoaster Tycoon Classic
Ana SayfaOyunlarRollerCoaster Tycoon Classic indir - Lunapark İşletmeciliği Simülasyon Oyunu

RollerCoaster Tycoon Classic

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Atari
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Lunapark İşletmeciliği Simülasyon Oyunu - RollerCoaster Tycoon Classic, Bilgisayar oyunları arasında kült olarak sayılan bir başyapıt olan simülasyon oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 27 Eylül 2017, Çarşamba
RollerCoaster Tycoon Classic
RollerCoaster Tycoon Classic - 2
RollerCoaster Tycoon Classic - 3

RollerCoaster Tycoon Classic, hayalimizdeki lunaparkı inşa etmemiz için sizlere imkan sunan bir başyapıtın yeniden hazırlanmış orjinal halidir.

İlk olarak 1999 yılında karşımıza çıkan RollerCoaster Tycoon, daha önce mobil versiyonları olarak kullanıcılar ile buluşmuştu. Şimdi oyunun PC üzerinden oynanabilir sürümü Steam üzerinden indirilmeye sunuluyor. Bu seri de oyunun klasik görünümüne bağlı kalınarak ilk ve ikinci oyundaki en iyi özellikler bir araya getyirilmeye çalışılmış. En modern görünümlü Lunapark için paraya ihtiyacınız bulunuyor. Bunun ziyaretçileri çekebilmek adına lunapark hız trenlerini tasarlarken diğer yandan lunaparkı geliştirmek için değişik arayışlara girmeniz gerekiyor.

RollerCoaster Tycoon Classic oyununu arkasında Atari firması bulunuyor. Herkesin bildiği üzere boş işlere imza atmamış olan firma yine bu yapımda oyuncusunu memnun etmek adına RollerCoaster Tycoon ve RollerCoaster Tycoon 2 oyunlarında bulunan en iyi özellikleri bu oyuna aktararak, çok daha heyecanlı bir RollerCoaster deneyimi sunmayı başarmışlar.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..