Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Protanopia
Ana SayfaMobil UygulamalarIOSProtanopia indir - iOS İçin Çizgi Roman Okuma Uygulaması

Protanopia

Hemen İndir
iOS 7.0 ve üzeri - 762.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1
Boyut:
762.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
iOS 7.0 ve üzeri
Üretici
Andre Bergs
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
iOS İçin Çizgi Roman Okuma Uygulaması - Protanopia, çizgi roman okumayı sevenlere çizgi film tadında bir roman okuma uygulaması.
Doğukan
Son güncelleme: 11 Ekim 2017, Çarşamba
Protanopia
Protanopia - 2
Protanopia - 3

Protanopia, ülkemizde türüne pek rastlamadığımız dijital çizim dünyasına farklı boyut kazandıran, çizgi film tadında bir çizgi roman okuma uygulaması.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcıları için ücretsiz olarak indirmeye sunulan Protanopia, çizgi romanlardan hoşlananların çok hoşuna gideceği türden bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Andre Bergs isimli bir çizer tarafından hazırlanmış olan uygulama sijital çizgi romanlara bambaşka bir bakış açısı getiriyor. II.Dünya Savaşı sırasında Normandiya plajlarına inen askerlere ait hikayeyi konu alıyor.

General Dwight D. Eisenhower kumandasındaki Müttefik kuvvetlerinin 1944 Haziran – Eylül ayları arasında giriştiği hücum hareketi olan Normandiya Çıkarması'nı anlatan çizgi roman, 3D desteği sayesinde okuyuculara sanki savaşı birebir yansıtmayı başarıyor. iPhone ya da iPad cihazlarınızı eğerek, çok daha farklı görüntüler elde edebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..