Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Oyunpiyat Okey
Ana SayfaOyunlarOyunpiyat Okey indir - İnternetten Okey, Tavla, Batak Oyunu

Oyunpiyat Okey

Hemen İndir
Windows Tümü - 21.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
21.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Oyunpiyat.com
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
İnternetten Okey, Tavla, Batak Oyunu - Oyunpiyat, masaüstü pc bilgisayarınızda okey, tavla gibi masa oyunlarını oynayın.
Muhammed
Son güncelleme: 10 Mayıs 2016, Salı
Oyunpiyat Okey
Oyunpiyat Okey - 2
Oyunpiyat Okey - 3

Oyunpiyat Okeyiçerisinde online olarak oynayabileceğiniz okey, tavla, batak gibi çok sevilen oyunların bulunduğu bir programdır. Oyunpiyat ile 55 bin den fazla oyuncuyla beraber internet üzerinden 7 gün 24 saat oyun oynayabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Oyunpiyat Oyunlarını rahat bir ortamda kolayca Okey, Tavla, Batak oynayabilmeniz için masaüstü programını indirip bilgisayarınızdan çevirim içi oyun oynayın.

Yeni Oyunpiyatta arkadaşlık ve sohbet sistemi geliştirilmiş arkadaşlarınızla resim ve video paylaşımı yapabileceğiniz sosyal paylaşım platformu oluşturulmuştur. Oyunları oynayabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Alacağınız rumuz ve şifre ile istediğiniz oyuna girebilirsiniz.Sitemizi ilk defa ziyaret eden kullanıcılar, sitemizi daha yakından (üye olmadan) tanımak için, misafir olarak oyun oynayabilirsiniz.

Oyunpiyat’ın bilgisayarınızda çalışan ( exe ) halini sadece bir defa yüklemeniz yeterli. Her seferinde tekrar yüklemeniz gerekmiyor. Bilgisayarınıza oyunpiyat’ın oyun programını yükleyerek daha hızlı oyun oynayabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler