Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Notification History
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidNotification History indir - WhatsApp Silinen Mesajları Okuma Uygulaması

Notification History

Hemen İndir
Android 2.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.25/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.25 / 5 - 4 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.8.1
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici
Evan He
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
WhatsApp Silinen Mesajları Okuma Uygulaması - Notification History, WhatsApp silinen mesajları okumak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.
Muhammed
Son güncelleme: 19 Kasım 2017, Pazar
Notification History
Notification History - 2
Notification History - 3

Notification History, WhatstApp başta olmak üzere Android telefonlarınızda silmiş olduğunuz pek çok mesaja kolayca ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza ücrtesiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, WhatsApp'ın gelen mesaj silme özelliğinde bulunan silinen mesajların okunması sağlanıyor. Silinen mesajların okumanız için Android işletim sisteminde yer alan bir açık, şimdilik kapatılana dek WhatsApp silinen mesajlar kolayca okunabiliyor. Mesaj silinse bile geçmişteki bildirimlere bakarak onları kolayca okuyabiliyorsunuz.

Silinen Whatsapp mesajlarını nasıl okursunuz?
Android telefonlardaki bildirim geçmişine ereişebileceğiniz Notification History isimli uygulamayı indirin. Uygulamayı çalıştırın ve bildirim geçmişinin taranmasını sağlayın. Silinen bildirimleri burada kolayca göün. Bu sayede size gönderilen tüm mesajlardan haberdar olabiliyorsunuz.

WhatsApp'ın mesaj silme özelliğini şimdilik etkisiz hale getiren bu yöntem Android'in gelecek güncellemelerinde kapatılacağı tahmin ediliyor. O zamana kadar bu yöntemle silinen tüm mesajlara ulaşın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..