Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Netflix
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidNetflix indir - Android ve iOS İçin Yabancı Dizi ve Film İzleme Uygulaması

Netflix

Hemen İndir
Android -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android
Üretici
Netflix, Inc.
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Yabancı Dizi ve Film İzleme Uygulaması - Netflix sevdiğiniz dizi ve filmleri izleyeme ve indirmenize izin veren mobil uygulama
Muhammed
Son güncelleme: 05 Ekim 2017, Perşembe
Netflix
Netflix - 2
Netflix - 3

Netflix, kendisine has dizileri ile bir anda popüler olan dizi izleme uygulaması olarak adlandırabiliriz. Ayrıca istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, size özel olarak önerilen dizi, program ve filmleri izleyebilr veya sevdiğiniz dizileri indirebilirsiniz.

Nereye giderseniz gidin, telefon ve tabletinizde kullanabilirsiniz. Netflix, tek bir üyelikle yüzlerce film ve popüler diziyi dilediğiniz cihazdan HD ve 4K kalitede izlemenize ve indirmenize izin veriri. İndirme özelliği sayesinde muhteşem dizi ve filmleri hem doğrudan izleyebilir hem de ekstra bir ücret ödemeden indirebilir.

Netflix, en sevdiğiniz cihazınızda dizi, film ve programları izlemek için kurulmuş bir platformdur. Aylık abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Netflix üyeliğinizin bir parçası olarak bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Android TV cihazınızda anında binlerce dizi, film ve programı izlemeye başlayın. Netflix üyesi değilseniz, Netflix'e kaydolun ve bir aylık ücretsiz deneme ile hemen keyfini sürmeye başlayın.

Netflix'te dizi, program ve film indirme
İçerikleri internet bağlantısı olmadan izlemek için, belirli dizileri, programları ve filmleri Netflix uygulamasından Apple iOS veya Android mobil cihazınıza ve Windows 10 yüklü bilgisayar veya tabletlere indirebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler