Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Moto Traffic Race 2
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidMoto Traffic Race 2 indir - Android İçin Trafikte Motor Kullanma Oyunu

Moto Traffic Race 2

Hemen İndir
Android 4.0 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0 ve üzeri
Üretici
Play365
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Trafikte Motor Kullanma Oyunu - Moto Traffic Race 2, en iyi yarış oyunları arasında gösterilen serinin son oyunudur.
Doğukan
Son güncelleme: 09 Ağustos 2017, Çarşamba
Moto Traffic Race 2
Moto Traffic Race 2 - 2
Moto Traffic Race 2 - 3

Moto Traffic Race 2, en iyi motor yarışı oyunları arasında gösterilen Moto Traffic Race oyununun yapımcıları tarafından hazırlanmış bir devam niteliğine sahip motor yarışı oyunudur.

Android cihazınızda seçeceğiniz 10 farklı motorsiklet ile araçlarla dolu karmaşı trafikte kaza yapmadan ilerlemeniz gereken oyunda, araçların arasından makas atarak ilerlemeye çalışacaksınız. Hız sınırlarını sonuna kadar zorluyorken, dinlemekte olduğunuz müziği temposuna ayak uydurmaya çalışıyorken bir an olsun dalmamalısınız, bir anda karşına çıkacak olan araba ve kamyonlardan kaçmanız gerekiyor. Oyun içerisinde görevleri yerine getirerek kazandığınız paralarla daha güçlü motosikletleri alabiliyorsunuz.

Gerçekçi oyun kontrolünün yanı sıra, 3D olarak hazırlanmış egerçeğe en yakın modelleme ile kendinizi bulunduğunuz şehrin sokaklarında hissedebilirsiniz. Birden fazla görüş açısının bulunduğu oyunda, siz seçeçeğiniz bir açı ile trafikte akmaya devem edebiliyorsunuz. Yol boyunca, çeşitli bonuslar ve ödülleri toplayacağınız Moto Traffic Race 2'de çok sayıda sürüş keyfi sizi bekliyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler