Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
ModaCruz
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidModaCruz indir - Android ve iOS İçin İkinci El Moda Platformu Uygulaması

ModaCruz

Hemen İndir
Android 4.2 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.50/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.50 / 5 - 2 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.5.3
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.2 ve üzeri
Üretici
Modacruz
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin İkinci El Moda Platformu Uygulaması - Moda Cruz, kadınlara yönelik olarak moda ürünlerini 2. el ya da yeni olarak satın alabileceğiniz alışveriş uygulaması.
Muhammed
Son güncelleme: 15 Kasım 2017, Çarşamba
ModaCruz
ModaCruz - 2
ModaCruz - 3

Moda Cruz, 2. el lüks moda sloganıyla moda ürünleri satın alabileceğiniz bir ikinci el moda alışverişi platformu. Üstelik sadece ikinci el kıyafetler ile sınırlı kalmaz, ModaCruz dolaplarında yeni etiketli ürünler de bulunur.

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ModaCruz, kadınların içindeki alışveriş tutkusunu iş potansiyeline dönüştürebiliyor. Kadınlara her gün yeni fırsatlar ve heyecanlar sunmakta olan moda platformu ile birlikte kinci el ayakkabıları ve dolapta bekleyen eski elbiseleri hemen nakite çevirebilirsiniz.

Kullanmadığın kıyafet ve aksesuarlarının ya da etiketli ürünlerinin fotoğrafını çek, dolabına ekle. En uygun fiyatı belirle, hızlı satılsın. ModaCruz dolaplarından alışverişin tamamlanana kadar paran güvencesi altında. Ürününü teslim alıp işlemini onaylayana kadar paranı tutuyor ancak sen onay verdikten sonra transferi gerçekleştiriyor. Modaya dair her şey burada. İster al, ister sat, ister ikisini aynı anda yap. Ayrıca ModaCruz'da yeni etiketli yani sıfır ürünler de bulmak mümkün. Dünya markalarının yer aldığı lüks ModaCruz dünyasında dilediğin gibi takıl.

Lüks marka alışverişlerde de güvendesin. "Orijinallik Kontrolü" hizmetimiz ile ModaCruz dolaplarından satın almak istediğin lüks markalı ürünlerin orijinalliğinden emin olmanı ve güvenle alışveriş yapmanı sağlıyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler