Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Middle-Earth: Shadow of War
Ana SayfaOyunlarMiddle-Earth: Shadow of War indir - Yüzüklerin Efendisi Devam Oyunu

Middle-Earth: Shadow of War

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Monolith Productions
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Yüzüklerin Efendisi Devam Oyunu - Middle-Earth: Shadow of War, yüzüklerin efendisi oyunu Middle-Earth: Shadow of Mordur'un devam oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 16 Ekim 2017, Pazartesi
Middle-Earth: Shadow of War
Middle-Earth: Shadow of War - 2
Middle-Earth: Shadow of War - 3

Middle-Earth: Shadow of War, oyun severler tarafından çok sevilen Yüzüklerin Efendisi oyunu Middle-Earth: Shadow of Mordur'un devam oyunu olarak çok daha gelişmiş ses ve grafikler ile karşımıza çıkıyor. Orta Dünya'da geçen bu aksiyon oyununda, karakter ve beceriler, yan görevler, düşmanlar, müttefikler ve daha fazlası bu genişlemiş sürümde bizi bekliyor.

Gerek grafikleri gerekse mekanikleri ile herkesin beğenisini kazanan ilk oyunun ardından yeniden karşımıza çıkan Shadow of War'un Steam indirme boyutu 97.7 GB büyüklüğünde.

Açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olan Middle-Earth: Shadow of War'da güç yüzüğü oluşturarak, devasa savaşlarda düşman kalelerini fethederek, Mordor'u kendi ork ordumuzla ele geçirmeye çalışacağız. Oyunda muhteşem bir Orta Dünya hikayesine şahit olacak ve ele geçirmiş olduğunuz özel bir güç sayesinde Karanlık Lord Sauron' a karşı meydan okuyacak ve onu yok etmeye çalışacağız. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlarımızın her birinin farklı özellikleri bulunacak. Bu düşmanları özel güçlerimiz ile birlikte egemenliğimizin altına alarak, Mordor'a ulaşmak için ilerlemeye çalışacağız. Kendi ordunuzu oluşturarak Mordor'u içeriden ele geçirecek ve birçok karanlık düşmanlarınızı yok ederek kaleleri fethedeceksiniz.

Harika dövüş stili ile bol aksiyon dolu bir macera sizi bekliyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler