Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Microsoft Launcher
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidMicrosoft Launcher indir - Android İçin Windows Masaüstü

Microsoft Launcher

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.8.1.36480
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Microsoft
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Windows Masaüstü - Microsoft Launcher ile duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasını stilinize uygun hale getirebilirsiniz.
Muhammed
Son güncelleme: 07 Ekim 2017, Cumartesi
Microsoft Launcher
Microsoft Launcher - 2
Microsoft Launcher - 3

Microsoft'un Android için hazırladığı Microsoft Launcher, şimdilik beta olarak indirilebilir durumda. Arrow Launcher, bundan böyle Microsoft Launcher oalrak çok daha gelişmiş özellikleriyle Android kullanıcılarına yardımcı olacak.

Bilgisayar ve telefon arasında hızlı iletişim kurmayı amaçlayan bu başlatıcı ile Apple'ın cihazlarında kullandığı Handoff özelliği yani "PC üzerinde devam et" seçeneğini Windows bilgisayarlara getiriyor. Fotoğraf görüntüleme, dosya düzenleme, web üzerinde gezme veya Office veya Outlook gibi Microsoft servislerini oldukça kolay bir şekilde kullanıcıya sunmayı hedefliyor. Launcher ayrıca "PC üzerinden devam et"seçeneği sayesinde kullanışlılığı ön plana çıkartacak.

Microsoft Launcher, özellikle mobilde Android, masaüstünde Windows 10 kullanan kişilere hitap ediyor. İşlerinize bilgisayarda devam edin.Telefonunuzu Windows bilgisayarınıza bağlayarak, çektiğiniz fotoğrafı anında bilgisayarınızda görün veya bir Office 365 belgesini düzenlemeye bilgisayarınızda devam edin. Bilgisayar ve telefon arasında adeta bir köprü görevi görecek olan bu uygulama tüm Windows PC kullanıcılarının işlerini çok daha fazla kolaylaştıracak.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler