Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarIOSMiaow › iOS İçin Artırılmış Gerçeklik Oyunu

Miaow indir

Hemen İndir
iOS 11.0 ve üzeri - 96.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.2.0
Boyut:
96.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
iOS 11.0 ve üzeri
Üretici
Yu Boyang
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
Habule.com Mobil Uygulamalar
Miaow
Eylül
Son güncelleme: 09 Ekim 2017, Pazartesi
Kediyle gerçekteki gibi oyunlar oynayın

Miaow, iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz artırılmış gerçeklik oyunlarından bir tanesi. Artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisinin tam olarak mobil cihazlarda kullanılmaya başlamasıyla birlikte ilginç türden oyunlar son zamanlarda oyun severlerin beğenisine sunulmaya başladı.

Bu ilginç oyunu iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip ister kendiniz isterseniz de çocuğunuzun oynayabileceğii eğelcneli bir sanal hayvan bakma oyununa sahip olabilirsiniz. Artırılmış gerçeklik (AR) desteğiyle oldukça eğlenceli olan bu oyunumuzda bütün kediler gibi sevimli bir kedi ile birlikte odamızın ya da evimizin herhangi bir köşesinde oyunlar oynayabiliyoruz. Kedi severlerin çok iyi bildiği türden tüm oyunları onunla birlikte keyifli bir şekilde oynayabiliyoruz.

Pou oyunu severlerin bildiği türden çok daha farklı özelliğe sahip olan bu oyun, çok daha farklı özelliklere sahip. Sevimli kedimizle beraber gerçek hayatta olduğu gibi etkileşimde bulunabiliyoruz. AR oyunlarını oynayanlar bilir ilk önce kedimiz için bir bölgeyi belirleyip onu oraya konuşlandırıyoruz. Bu hareketimizin ardından hemen onunla oynamaya başlayabiliyoruz. Kedilerin nokta takip yapma huylarını herkes bilir, hemen lazerli kalem ile onu çılgınlar gibi döndürebilir, acıktığında aç karnını doyurabilir, en sevimli halleri olan patilerini kaldırarak onu gıdıklayabiliyoruz.

Miaow - Ekran Görüntüleri
Miaow
Miaow
Miaow
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..