Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleMobil UygulamalarAndroidMazeMilitia › Android için Konsol oyunu kalitesinde oyun

MazeMilitia indir

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.2
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
XSQUADS Shooting
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
MazeMilitia
Muhammed
Son güncelleme: 24 Ekim 2017, Salı
Konsol kalitesinde bir mobil oyun

MazeMilitia, gerçekçi savaş deneyimi yaşatacak Türk yapımı çok oyunculu multiplayer savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek görüntü kalitesi ile sanki bir konsol oyunu oynuyormuş keyfi sunmakta olan oyun, dinamik savaş efektleri ile MMO türünü severler için oynamaya değer oyunlar arasında yer alıyor.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda, savaş becerilerinizi sınayabilirsiniz. MazeMilitia, gerçek oyuncularla karşı gerçek zamanlı olarak oynayabileceğiniz oyun içerisinde farklı oyun modları bulunmaktadır. Hayatta kalma, ölüm maçı ve hardcore gibi modlardan oluşan bu macerada dünyanın her tarafında bulunan sizin gibi aksiyon düşkünü oyuncularla kıyasıya bir kapışmaya girebiliyorsunuz. Görsel olarak üst seviye bir oyun olarak karşılaştığımız MazeMilitia'de bulunan silahların hepsi birbirinden güzel görülüyor. Dilediğiniz silah ile rakiplerinizi ortadan kaldırabiliyor ve yolunuza devam edebiliyorsunuz. Keskin nişancı, makinalı, pompalı ve taarruz silahları bu silahlara örnek olarak gösterilebilir.

Bir bilgisayar başındaymış gibi heyecana kapılıp, savaş deneyimi yaşayabileceğiniz oyunda sizin kadar rakiplerinizin de işi çok zor. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve üstün özelliklere sahip bir oyunda kıyasıya savaşabilirsiniz.

MazeMilitia - Ekran Görüntüleri
MazeMilitia
MazeMilitia
MazeMilitia
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..