Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
MadOut2 BigCityOnline
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidMadOut2 BigCityOnline indir - Android ve iOS İçin Açık Dünya Aksiyon Oyunu

MadOut2 BigCityOnline

Hemen İndir
Android 4.4 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.8
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Üretici
MadOut Games
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Açık Dünya Aksiyon Oyunu - MadOut2 BigCityOnline, açık dünya oyunları oalrak bildiğimiz Gta benzeri oyun tutkunları için ücretsiz açık dünya macera oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 04 Ekim 2017, Çarşamba
MadOut2 BigCityOnline
MadOut2 BigCityOnline - 2
MadOut2 BigCityOnline - 3

MadOut2 BigCityOnline, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yüksek görüntü kalitesine sahip GTA benzeri açık dünya oyunu (aksiyon oyunu) olarak adlandırılabilir.

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz oyun, sizlere konsol kalitesinde oyun oynama zevki sunmaktadır. Yalnız oyuncuların en büyük şikayetlerinden birisi olan reklam gösterimi bu oyunda da çok büyük sıkıntı yaşatıyor. Android ve iOs cihazlarınız üzerinde GTA 5 kalitesinde bir oyun oynamayı hayal edenler, MadOut Games tarafından hazırlanmış bir başyapıt olan MadOut2 BigCityOnline, sizleri bekliyor. Harika görüntü kalitesi ve onu destekleyen ses kalitesiyle aklınızı başınızdan alacak olan oyunda amacınız, kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde araba sürmek, ortalığı birbirine katmak, size verilen görevleri yerine getirerek oyunda ilerlemeye çalışmaktır. Heyecan, macera, aksiyon hiç düşmesin istiyorsanız güçlü arabalar, geniş şehir haritası, tehlikeli insanlar ve dahası sizleri bekliyor.

Geniş bir açık dünya haritası üzerinde oynayabileceğiniz bu aksiyonu yüksek açık dünya oyununda 30 farklı araç içerisinden bir tanesini seçerek maceraya hazırlanmalıi, ardından sizi beklmekte olan 60'dan fazla görevin üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

NOT: Üst seviye olarak tabir edilen bir telefon ya da tablet cihaza sahipseniz oyunu indirmenizi öneriyorum. Oyunda, fps düşüşleri, siyah ekran gibi sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Siyah ekran için ColorCorection'ı devre dışı bırakmak, fps düşüşü için de Objects Dencity'i azaltmanız gerekiyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler