Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Last Battleground: Survival
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidLast Battleground: Survival indir - Android İçin PUBG Benzeri Oyun

Last Battleground: Survival

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.9
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Elex
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin PUBG Benzeri Oyun - Last Battleground: Survival, Android platformlarda oynayabileceğiniz PUBG benzeri oyun.
Doğukan
Son güncelleme: 21 Kasım 2017, Salı
Last Battleground: Survival
Last Battleground: Survival - 2
Last Battleground: Survival - 3

Last Battleground: Survival, çok oyunculu olarak hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz PUBG benzeri savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, savaş oyunu Last Battleground'da hayatta kalma mücadelesi vererek harika savaşlar bizi bekliyor. Oyun PUBG oyununda olduğu gibi ilk önce ıssız bir adaya atlamımzla start veriyor. Elimizde herhangi bir savaş aleti bulunmuyor. 32 oyuncuya karşı mücadele edeceğimiz oyunda adanın etrafına yayılırlar, çeşitli silahlar ve eşyalar bularak onlarla rakiplerimizer karşı çetin ve zorlu savaşlara gireceğiz. Oyun içerisinde zaman geçtikçe kişi sayısı azalacak adanın güvenli sayılan bölgesi küçülecek ve yalnızca bir oyuncunun hayatta kalabileceği zorlu ve aksiyon dolu dakikalar başlayacak.

Güvenli bölge, her maçta rastgele değişerek oyunculara her seferinde daha taze, daha yoğun bir deneyim kazandırır. Android cihazlarınız üzerinde tam bir PlayerUnknown's Battlegrounds keyfini dünyanın her bir bölgesinde yer alan rakiplerle birlikte çıkarabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..