Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Lady Popular
Ana SayfaOnline UygulamalarLady Popular indir - Moda ve Kız Giydirme Oyunu

Lady Popular

Adrese Git
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
XS Software
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Online Uygulamalar
Moda ve Kız Giydirme Oyunu - Lady Popular, popüler bir giyindirme oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 14 Nisan 2016, Perşembe
Lady Popular
Lady Popular - 2
Lady Popular - 3

Lady Popular, ücretsiz online moda ve kız giyidirme oyunudur. ücretsiz üye olarak online oynamaya başlayabilirsiiniz. Alışveriş yapmak, en son modayı takip etmek en tarz kıyafetleri bulmak VIP görünmek, Tüm bunlar ilgini çekiyorsa Lady Popular: Moda Arenası'nda bir yıldız gibi ışıldayacaksın. Moda Arenası’nda birbirinden tarz leydiler ile karşılaşacaksın. En tarz leydi benim diyor ve kendine güveniyorsan diğer leydileri düelloya çağırarak onlarla yaratıcılığını ve stilini yarıştırabilirsin.

Bir leydi gibi yaşamak hissetmek ve popüler olmak istiyorsan herkese moda becerilerini, ne kadar tarz olduğunu göstermek için can atıyorsan ve diğer stil ikonlarıyla birilkte podyuma çıkmanın eşsiz atmosferini deneyimlemek istiyorsan burası senin yerin. Kıyafetlerini istediğin gibi değiştir, saçını ve makyajını yenile, kendi tarzını yarat ve en tarz leydi olduğunu podyumda diğer leydilere göster!

Her Leydinin kendi odası var. Leydinizin gözalıcı olması için, buradan onu giydirebilir ve favori elbiselerini yaratabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin, katılın ve oyunun en Popüler Leydisi olma fırsatını kaçırmayın.

Popüler şehre Hoş Geldiniz. Dövme yaptırmak ister misiniz? Ya da belki bazı arkadaşlarınızla dans etmek? En yeni moda koleksiyonları için, çalışıp para kazanmanız mı gerekiyor? Leydinizin dünyasını, eğlenceli ve renkli yapmanın birçok yolu vardır!

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler