Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Konuşan Tom Havuzda
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidKonuşan Tom Havuzda indir - Android İçin Konuşan Kedi Tom'un Maceraları

Konuşan Tom Havuzda

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri - 77.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
77.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Outfit7
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Konuşan Kedi Tom'un Maceraları - Talking Tom Pool yani konuşan tom havuzda, mobil cihazlarda en çok oynana oyunlar serisi arasında yer alan sevimli ve konuşan kedi TOM, yine eğlenceli
Eylül
Son güncelleme: 05 Aralık 2017, Salı
Konuşan Tom Havuzda
Konuşan Tom Havuzda - 2
Konuşan Tom Havuzda - 3

Konuşan Tom Havuzda mobil cihazlar üzerinde en çok oynana oyunlar arasında klasikleşmiş olan Konuşan Tom'un son oyunu. Bu yeni maceramız tamamen yapboz oyunu türünde bizlere sunuluyor.

Haydi şimdi ücretsiz olarak telefon ya da tabletlerinize indirip Konuşan Tom'la eğlenmeye hazır ol. Konuşan Tom Havuzda bu yeni macerası ile sımsıcak bir yaz döneminde kendimizi havuş başında eğleniyorken bulacağız. Yüzme simidiyle havuzun içerisinde bulunanlara çarparak üst düzey bir kopma heyecanı yaşayarak eğleniyoruz. Havuz küçük olduğunda içerisindeki karakter sayısı arttıkça eğlence tama tavan yapıyor. 400'den fazla bölüme sahip olan bu macera bizim için uzun soluklu bir deneyim olacak. Anahtarlar kazanmak için seviyeleri tamamla ve sonra hayallerindeki su parkının kilidini açmak, onu inşa etmek ve özelleştirmek için bu anahtarları kullan. Çeşitli güçlendirmeler ile birlikte oyunu oynuyorken zorlu bölümleri çok daha kolay aşabileceğiz.

Heyecan verici su parkı macerasında Konuşan Tom, Konuşan Angela, Konuşan Hank, Konuşan Benn ve Konuşan Ginger ile eğlenceli bir yaz eğlencesi çıkarın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..