Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Insurgency
Ana SayfaOyunlarInsurgency indir - En Gerçekçi Savaş Simülasyonu Oyunu

Insurgency

Hemen İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
New World Interactive
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Oyunlar
En Gerçekçi Savaş Simülasyonu Oyunu - Insurgency Steam üzerinden ulaşabileceğiniz en gerçekçi savaş özellikleri ile dikkar çeken simülasyon oyunu.
Doğukan
Son güncelleme: 26 Kasım 2017, Pazar
Insurgency
Insurgency - 2
Insurgency - 3

Insurgency, Savaş oyunu severlerin çok seveceği gerçekçi bir aksiyon-savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. FPS oyunlarında gerçeklik arayanlar için kaçırmaması gerekiyor.

Steam üzerinden indirip oynayabileceğiniz oyunda savaşçı bir karakteri yönlendirmeniz gerekiyor. Bu karakter ile birlikte düşmanlarınızla gerçek bir savaş deneyimi yaşayarak ölümüne mücadele ediyorsunuz. Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya bölgelerinde savaşlara katılabileceğiniz oyunda, 16 farklı harita ve Oyunda 40+ silah bulunuyor. Gece ve gündüz döngüsününde tam olarak işlediği oyunun ultiplayer modu 32 oyuncuya kadar savaş yapmaya izin vermekte. Düşmanlarınızı öldürerek bütün bölgeyi ele geçirmek oyundaki başarılı olmanızın gereksinimi.

Bu oyunda herkes eşit, 5000 saat oynayan ile 5 saat oynayan oyuncu arasında bulunan tek fark tecrübe. Silahınız, zırhınız vs. herşey diğer rakiplerinizle aynı. O yüzden çok adil bir savaş içerisinde olacaksınız. Sizi rakiplerinizden ayıran tek şey strateji dehanız olacaktır. Gerçekçi grafiğiyle sizi o atmosferde yaşatmakta olup, bunu ortam sesi ile de destekliyor. Oyunu alan pişman olmaz.

insurgency türkçe yamayı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler