Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

INSIDE indir

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Playdead
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
INSIDE
Muhammed
Son güncelleme: 21 Aralık 2017, Perşembe
PC ve iOS İçin Platform Oyunu

INSIDE, Mobil oyuncular tarafından sevilerek oynanmakta olan LIMBO adlı oyunun tasarımcısı tarafından hazırlanmış olan bir platform oyunu.

Oyuna bir ormanın içerisinde bulunan bir erkek çocuğunu yöneterek başlıyoruz. Bu çocuğun kim olduğu ve neden orada bulunduğu hakkında hiçbir bilgimiz yok. Boğularak öldürülme, kafamıza mermi yeme, köpekler tarafından parçalanma, uçurumdan düşme, suda boğulma gibi güzel faaliyetlerden sağ salim kurtulursanız bu küçük çocuğun aslında nereye gittiğini farkediyoruz. Nereye diye mi soruyorsunuz? İnsanların denek olarak kullanıldığı bir araştırma tesisiyle, hapishane karışımı bir yere. Denek olarak kullanıldığını düşündüğümüz bu insanlar bir cihaz yardımıyla kontrol edilebiliyor. Daha sonra bu cihazı kullanarak çeşitli bulmacaları çözüyoruz. Limbo'dan çok uzun bir süre sonra çıkmasına rağmen 4 saat gibi kısa bir sürede bitiyor olması dışında hiçbir eksi yönü bulunmuyor oyunun.

Animasyonlar yağ gibi akan oyunda, ekranda gördüklerinizi daha da kıvamlı hale getiren esrarengiz sesler ve müzikler. Ayrıca oyunda gizlenmiş 14 adet küre varmış. Eğer oyun boyunca bu 14 küreyi bulabilirseniz oyunun alternatif finaline ulaşabiliyorsunuz.

INSIDE - Ekran Görüntüleri
INSIDE
INSIDE
INSIDE
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..