Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
ImBatch
Ana SayfaProgramlar › ImBatch - Toplu Resim Düzenleme ve Dönüştürme Programı

ImBatch

Şimdi İndir
Windows Tümü - 14.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.8.0
Boyut:
14.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
High Motion Software
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Programlar
ImBatch, görüntü dosyalarınız üzerinde toplu olarak işlem yapmanızı sağlayan bir programdır.
Doğukan
Son güncelleme: 29 Mart 2016, Salı
ImBatch
ImBatch - 2
ImBatch - 3

ImBatch, popüler tüm resim dosyalarını destekleyen ve dosyaların üzerinde toplu olarak düzenleme yapabileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme ve dönüştürme programı. Sahip olduğunuz resimleriniz üzerinde toplu olarak düzenleme işlemlerini hızlıca yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflar üzerinde toplu olarak; EXIF etiket bilgilerini değiştirme,yeniden boyutlandırma, resmin tarihini değiştirme, resim formatını değiştirme,resimden kırpma işlemi yapma, resimleri PDF olarak dönüştürebilirsiniz.

Sahip olduğumuz resim dosyaları üzerinde tek tek işlem yapmak bazen çok zamanımızı alabiliyor işte bu gibi durumlarda imBatch gibi toplu resim düzenlemelerine ihtiyaç duymaktayız. imBatch ile toplu olarak resimleri boyutlandırabileceğiniz gibi dilersenizde yine toplu olarak belirlemiş olduğunuz tüm resim dosyalarınız üzerinde döndürme, boyutlandırma, gölgelendirme, damga (filigran) ekleme, görüntüyü ters çevirme gibi işlemleride hızlıca yapabilirsiniz.

Resim düzenleme programı olarak kullanabileceğiniz gibi dilersenizde IrfanView, PhotoScape veya Windows Resim Görüntüleyici yerine bilgisayarınızda resimlerinizi görüntülemek için bir resim görüntüleyici olarak kullanabilirsiniz.

Toplu olarak resimleriniz üzerinde boyutlandırmanın yanı sıra birçok düzenleme işleminide kalayca yapabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi öneririm.

Desteklediği resim formatları: BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, HDP.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
ImBatch indir : http://www.habule.com/imbatch/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..