Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Homescapes
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidHomescapes indir - Android ve iOS İçin Eşleştirme Oyunu

Homescapes

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Playrix Games
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Eşleştirme Oyunu - Homescapes, basit bir eşleştirme oyunu gibi görülen oyunda altın kazanarak evinizi döşemelisiniz.
Muhammed
Son güncelleme: 04 Ekim 2017, Çarşamba
Homescapes
Homescapes - 2
Homescapes - 3

Homescapes, değişik türdeki oyunların birleşimi ile ortaya çıkmış heyecanlı ve sürükleyici bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Klasik olarak bildiğimiz eşleştirme oyunları sayesinde altınlar kazanacak ve bu altınlar sayesinde evinizi baştan aşağıya dekore edeceksiniz.

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza üğcretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu uzun soluklu oyunda, eşleştirme bölümlerini başarıyla tamamladıktan sonra altınlar kazanacak ve bu altınlarla kendinize özel eşyalar alarak evinizi baştan sona kendi zevkinize göre tasarlayıp döşeyebileceksiniz. Playrix Games stüdyoları tarafından hazırlanmış olan Homescapes, kısa süre içerisinde mobil mağazalar da en çok indirilen oyunlar arasında ilk sırayı almış durumda.

Homescapes, klasik olarak bilfiğimiz eşleştirme oyunlarında olduğu gibi en az 3 benzer şeyi yanyana getirerek seviye atlayarak ilerlemeniz gereken bir yapıya sahiptir. Yalnı bu oyunda kazandığınız altınlar sayesinde hizmetçi olarak görev aldığınız aile konağını baştan sona yenileyebiliyorsunuz. Sadece bununla sınırlı değil, yapılacaklar listesinde oluşan ev temizliği, eşya satın alma gibi görevleri tamamlayarak da altın kazanabiliyor ve oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Oynanış ve tarz olarak firmanın daha önce hazırlamış olduğu Gardenscapes oyunu ile aynı özelliklere sahiptir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler