Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Home Street
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidHome Street indir - Android ve iOS İçin Yaşam Simülasyon Oyunu

Home Street

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Supersolid
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Yaşam Simülasyon Oyunu - Home Street kendi sanal hayatınızı yaşayabileceğiniz Sims tarzı rol yapma oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 16 Ekim 2017, Pazartesi
Home Street
Home Street - 2
Home Street - 3

Home Street mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz kendi sanal yaşamınızı oluşturarak oynayabileceğiniz bu türün lideri olan Sims tarzında bir rol yapma oyunu. Bu oyun tarzının en iyilerinden olan Sims oyununa alternatif oyun arayanların denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Android ve iOS platformlarına ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda kendinize özel bir karakter oluşturarak, kendi sanal dünyanızı hazırlayabiliyorsunuz. Kendini evinizi hazırlayabileceğiniz gibi işinizi kurarak para kazanabilir, arkadaslar edinebilir ve tatil yaparak stresinizi atabilirsiniz. Kısaca kendi sanal hayatınızı bu oyun sayesinde oluşturabilrisiniz. İlk olarak kendi karakterinizi detaylı olarak tasarlayarak işe koyulun. Ardından evinizi yine zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Komşulara ve arkadaşlar edinebilir, gerekirse onlarla kavga ederek gerçek kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Çevrenizle iyi geçinmek ya da kötü geçinmek, kavga etmek bu tamamen size kalmış bir durum. Ama bu tarz oyunlarda biraz çirkeflik güzel oluyor.

Yaşam simülasyon oyunları türüne ilgi duyanlar, oyundaki diğer oyuncularla birlikte etkinliklere katılabilir veya hikaye modunda ilerleyebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler