Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Hiya
Ana SayfaMobil UygulamalarIOSHiya indir - iPhone İçin Arayan Numarayı Engelleme

Hiya

Hemen İndir
iOS 10.0 ve üzeri - 94.80 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.25/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.25 / 5 - 4 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.0
Boyut:
94.80 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
iOS 10.0 ve üzeri
Üretici
Hiya
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
iPhone İçin Arayan Numarayı Engelleme - Hiya, (iOS) iPhone telefonlarda istenmeyen aramaları ve mesajları engelleme uygulaması.
Muhammed
Son güncelleme: 25 Eylül 2017, Pazartesi
Hiya
Hiya - 2
Hiya - 3

Hiya Caller ID and Block, Android'li telefonlarda örneklerine çok rasladığımız ama iOS yüklü telefonlar da çok sık ratlamadığımız bir istenmeyen aramaları engelleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

iOS 10 ve üzeri iPhone telefonlarınızda kullanabileceğiniz spam arama engelleme uygulaması olarak gösterilmekte olan Hiya, ayrıca gelen mesajları da engelleme özelliğine sahiptir. Rehberinizde olmayan kişilerin kim olduklarını da size gösteren bu yararlı uygulama iPhone kullanıcıları için tamamen ücretsizdir. Yaygınlaşan telefon pazarı sayesinde çil yavrusu gibi çoğalan ve ardı arkası kesilmeyen spam aramaların ve reklamların önünü almanızda sizlere çok büyük fayda sağlayacak uygulamayı aslında her iPhone kullanıcısının kullanması gerekiyor. Rehberinizde olmayan kişi ve şirketlerin aramalarını tek dokunuşla engelleyeceğiniz gibi, sizi arayanın kimliğini de öğrenebiliyorsunuz.

Otomatik engelleme özelliği ile sizi pek çok spamdan haberini olmadan kurtarabilecek olan Hiya Caller ID and Block, iOS 11 ile birlikte SMS mesaj engelleme özelliğini de sahip duruma geldi.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler