Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ghoulboy
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidGhoulboy indir - Android ve iOS İçin Aksiyon Platform Oyunu

Ghoulboy

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.03
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Serkan Bakar
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Aksiyon Platform Oyunu - Ghoulboy, yerli yapım oyunlar arasında dikkatleri üzerine çeken bol aksiyonlu bir platform oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 21 Kasım 2017, Salı
Ghoulboy
Ghoulboy - 2
Ghoulboy - 3

Ghoulboy, yerli yapım oyunları oynamayı tercih edenler için bolca aksiyon içeren bir platform oyunu olarak karşımıza çıktı.

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bolca emek verilerek hazırlanmış olan bu platform oyunu, 90'lı yılların klasik oyunlarını andrıyor. Son dönemlerin popüler oyunları arasında olan Retro oyunları ile nostalji yapmaya ya da yeni bir oyun heyecanıo arayanlara öneriyorum.

Oyun içerisinde bir Viking bir askerini kontrol ediyoruz. Karşımıza çıkan canavarları öldürmek ilk amacımız olsa da en az onlar kadar tehlikeli tuzaklardan kurtulmamız gerekiyor. Ganimetleri toplayarak bizi yok etmek isteyen boss'larla mücadelemiz aksiyona ayrı bir heyecan katıyor. Topladığınız altın ile, oyunda size çok yardımcı olacak, silah cephaneliğinizi sağlık seviyenizi artırabilirsiniz. Elinizden geldiğince çok canavarı öldürün, tehlikeli tuzakları atlayın ve tehlikeli patronları ortadan kaldırın.

Serkan Bakar'a böyle şahane bir oyun hazırladığı için teşekkür ediyoruz. Çok daha iyilerini başarabileceğine yürekten inanıyoruz.


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler